Закрити вікно
 

ЦВК затвердила форму і текст бюлетенів на виборах до ВР

Центральна виборча комісія затвердила форми та тексти виборчих бюлетенів для голосування в загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах під час позачергових парламентських виборів 21 липня.
Текст такого виборчого бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті.
Залежно від кількості кандидатів у народні депутати, зареєстрованих в одномандатних виборчих округах, бюлетені виготовляються за різними розмірами, а саме:
до 6 кандидатів - розміром 200 х 200 мм;
до 11кандидатів - розміром 200 х 300 мм;
до 18кандидатів - розміром 200 х 400 мм;
До 33 кандидатів - розміром 200 х 600 мм;
до 50 кандидатів - розміром 200 х 800 мм.
Прізвища, власні імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності) зареєстрованих канд идатів у відповідному окрузі зазначаються в алфавітному порядку
При цьому в разі повного збігу прізвищ, власних імен та по батькові кандидатів, зареєстрованих у відповідному одномандатному виборчому окрузі, відомості щодо них розміщуються у бюлетені в порядку зростання дат народження.
ЦВК також утворила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах на ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів". До складу комісії увійшли представники партій "Самопоміч", "Опозиційний блок", Радикальної партії Олега Ляшка, ВО "Батьківщина" та "Європейська Солідарність".
Виборчі бюлетені виготовлятимуть на 0,5% більше за кількість виборців, що, за даними Державного реєстру виборців станом на 26 червня 2019 року, відносяться до відповідної дільниці.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві затримали злодія, який обікрав п'ять квартир
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне