Закрити вікно
 

В Україні вперше за 15 років провели пересадку серця

Уперше за 15 років в Україні здійснили трансплантацію серця і сталося це в районній лікарні на Волині. Донором став чоловік, який загинув в аварії.
Пацієнта везли з Києва, оскільки донорське серце неможливо було доправити до столиці. Разом із ним виїхала бригада лікарів і медсестер Інституту серця, щоб виконати пересадку. Родичі, які дали згоду на забір органів, врятували одразу трьох людей. Крім серця, цієї ночі пересадили дві нирки.
«Пацієнту з аневризмою визхідного відділу аорти, недостатністю аортального клапану важкого ступеня та багатосудинним ураженням коронарних артерій одномоментно проведено супракоронарне протезування висхідного відділу аорти, протезування аортального клапану, аорто-коронарне та мамарнокоронарне шунтування. Операція тривала 6 год. Крововтрата під час операції незначна - 300 мл», - йдеться у повідомленні ковельської лікарні.
У мед закладі також уточнили, що пацієнт почуває себе задовільно та проходить реабілітацію.
«Наразі ще три пацієнта готуються до подібних операцій вже цього тижня, а до кінця року заплановано 50 операцій на відкритому серці» - додали у лікарні.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У київській лікарні двоє чоловіків, хворих на COVID-19, наклали на себе руки
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
  • Небайдужі сусіди допомогли затримати злодія, що проник у будинок
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне