Закрити вікно
 

Коронавірус: загинули майже 500, захворіли понад 24 тисячі людей

На території материкового Китаю загальна чисельність померлих від нового коронавірусу становить 490 людей, повідомила китайська Національна комісія з охорони здоров’я. Ще 65 смертельних випадків зафіксовані в провінції Хубей, звідки і стала поширюватися хвороба, повідомляє Радіо Свобода.
Мільйонам китайців влада наказала не залишати їхні помешкання, значна частина провінції Хубей, де проживають понад 50 мільйонів людей, підпадає під карантинні заходи. Ще близько 20 країн повідомили про понад 175 підтверджених випадків захворювання, і вже є випадки передачі вірусу до людей, які останнім часом не відвідували Китай.
Рівень поширення коронавірусу з Китаю на даний час не становить пандемії, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я 4 лютого. За словами директорки Департаменту пандемічних та ендемічних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров’я Сільві Бріан, на даний час «це епідемія з множинними вогнищами».

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Небайдужі сусіди допомогли затримати злодія, що проник у будинок
  • У Білій Церкві вже понад 20 днів розшукують 15-річного Захара Манікало
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне