Закрити вікно
 

СхідГЗК приєднається до "Енергоатому"

Кабінет Міністрів схвалив реорганізацію державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (Жовті Води, Дніпропетровська область) шляхом приєднання його до національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".
Рішення уряд ухвалив на своєму засіданні в середу, повідомляють Українські Новини. Втім його скерували на доопрацювання.
Наголошується, що приєднання СхідГЗК до "Енергоатому" дозволить створити інтегровану інфраструктуру, яка буде включати в себе потужності по видобутку і переробці уранової сировини і генерації електроенергії атомними станціями.
Також "Енергоатом" отримає базу для цирконієвого виробництва, розвиток якого дасть можливість самостійно виробляти цирконієві комплектуючі для ядерного палива.
При цьому, представник Президента Володимира Зеленського в Кабміні Андрій Герус заявив, що приєднання СхідГЗК до "Енергоатому" повинно бути узгоджене з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).
"Сьогодні уряд розглядав питання приєднання СхідГЗК до "Енергоатому". Там є технічний момент, що це приєднання повинно бути погоджено з ЄБРР, який має кредитну угоду з "Енергоатом", - сказав він.
Також Герус додав, що дане рішення необхідно прийняти з доопрацюванням, чи відкласти публікацію постанови Кабміну до його узгодження з ЄБРР.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Небайдужі сусіди допомогли затримати злодія, що проник у будинок
  • Масштабна ДТП на трасі Київ-Одеса: Перекриті дві смуги руху в напрямку столиці
  • У Білій Церкві оперативники затримали продавця амфетаміну
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне