Закрити вікно
 

Регіони отримають придбані держкоштом препарати від вірусного гепатиту С

Міністерство охорони здоров'я розпочало поставку в регіони придбаних коштом держбюджету препаратів для лікування вірусного гепатиту С з діючою речовиною даклатасвір і софосбувір/велпатасвір.
Яу зазначають у відомстві, партія лікарських засобів дасть можливість забезпечити інноваційне лікування більш як семи тисяч пацієнтів із вірусним гепатитом C за рахунок держбюджету.
"Інноваційний курс лікування полягає в тому, що пацієнт просто приймає таблетки протягом трьох місяців", - зауважують у МОЗ і додають, ефективність курсу лікування становить понад 90%.
Препарати Україна придбала через міжнародну організацію - Програму розвитку ООН (ПРООН, UNDP) за ціною $89 за курс.
У медзакладах будуть безкоштовно доступні препарати "Майгеп" (софосбувір) і ТМ "Майдекла" (даклатасвір) для комплексного курсу лікування гепатиту С для більш як 1,200 тис. пацієнтів, а також препарат "Ледвір" (софосбувір/ледіпасвір), завдяки яким зможуть вилікуватися майже 2 тис. хворих, і більш як 12 тис. упаковок лікарського засобу ТМ "Майхеп ALL" (софосбувір/велпатасвір) для лікування понад 4 тис. пацієнтів.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві вдруге закрили підпільний гральний заклад
  • У Білій Церкві повідомили про замінування багатоквартирного будинку в центрі міста
  • У Білій Церкві посеред дня вщент згорів автомобіль
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне