Закрити вікно
 

Випускники білоцерківської "Школи гідів" отримали дипломи

У Білій Церкві вже вдруге "Школа гідів" випустила своїх випускників. Цього року 8 екскурсоводів отримали дипломи. 

Проект реалізовує громадська організація "Біла Церква Туристична". "Школа гідів" була започаткована з метою навчання нових та підвищення навичок вже працюючих гідів, для розробки унікальних туристичних маршрутів у місті. 

Взяти участь у школі гідів мали змогу як практикуючі гіди, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію та навички, так і всі охочі віком від 16 років, які бажають опанувати цю туристичну професію. Навчання було безкоштовним. Охочим долучитися потрібно було заповнити онлайн-форму.

Три місяці учасники та учасниці навчалися теорії та застосовували знання на практиці. В результаті навчань були створені нові унікальні екскурсійні маршрути на різноманітні теми.   

Днями у Білій Церкві відбулася акредитація гідів, під час якої учасники та учасниці презентували свої портфоліо фаховій комісії з числа науковців з міського краєзнавчого музею, архітекторів, істориків. 

Голова правління громадської організації «Біла Церква туристична» Олена Фастівська анонсувала безкоштовні екскурсії для містян від нових гідів:

"Маємо нові маршрути для вас! Вже наступного тижня анонсуємо безкоштовні екскурсії для містян від наших нових гідів!"

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook і Telegram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube 
Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Горе-матір, яка викинула з вікна свою новонароджену дитину у Білій Церкві засудили до 3 років ув’язнення
  • У Білій Церкві у багатоповерхівці загорілась електрощитова
  • У Білій Церкві СБУ затримала угруповання торгівців зброєю
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне