Закрити вікно
 

В Україні тип коронавірусу відрізняється від Китайського: епідеміолог


Коронавірус в Україні вразив вже понад 48 тисяч людей. Проте, смертність у нашій країні на відміну від інших країн невисока. З'ясувалося, що серотип коронавірусу, який поширюється по Україні має відмінності від інших видів коронавірусу, які зафіксували зокрема в Італії чи США.

Лікарка Оксана Виговська пояснила, що штам COVID-19, який поширюється в Україні, сильно відрізняється від китайського і європейського, пише РБК.

Вона пояснила, що український штам коронавірусу відносно слабший і саме тому в країні менше важких і критичних пацієнтів. 

Є серотипи більш агресивні, які викликають важкий перебіг хвороби, високу частоту ускладнень і є відносно легкі. В Україні внаслідок того, що перші випадки були привезені з Австрії, Франції, Німеччини, серотипи відрізняються від тих, що були в Китаї,
– зазначила Виговська.

Вона додала, що серотипи коронавірусу в Україні європейські, але нашій країні пощастило, що їх не привезли з Італії.

І оскільки серотипи, які були завезені, слабші, клінічна картина наших пацієнтів протікає легше, менше частота розвитку ускладнень, менше важких і критичних пацієнтів, менше хворих, які потребують штучної вентиляції легенів. Звичайно, люди гинуть і в нас, але летальність менша, якщо порівнювати з іншими країнами, – пояснила лікар.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві посеред дня вщент згорів автомобіль
  • Правоохоронці затримали двох жителів Білоцерківщини, які 9 років переховувались від слідства
  • У Білій Церкві посеред вулиці діти знайшли пістолет
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне