Закрити вікно
 

НАЗК розподілило кошти мід партіями: найбільше отримають Народний фронт і Європейська солідарність

Національне агентство з питань запобігання корупції розподілило державне фінансування між політичними партіями на третій квартал цього року.
Згідно з розподілом, бюджетне фінансування отримають шість парламентських партій.
«Народний фронт» матиме 36,4 млн грн, «Європейська солідарність» - 35,8 млн грн, «Радикальна партія Олега Ляшка» - 12,2 млн грн, «ВО «Батьківщина» - 9,3 млн грн.
«Об’єднання «Самопоміч» матиме 32,1 млн грн, з яких 14,1 млн грн - це кошти за дотримання ґендерного принципу.
«Опозиційний блок» у ІІІ кварталі 2019 року отримає кошти, виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичної партії у розмірі 50% (за ІІ та ІІІ квартали) загального розміру щорічного державного фінансування для політичної партії – 31 0 979 450,00 грн. Перерахування коштів політичній партії здійснено внаслідок з’ясування обставин та усунення причин, які стали підставою для прийняття рішення Національного агентства про неперерахування коштів державного фінансування її статутної діяльності у ІІ кварталі 2019 року», - уточнює НАЗК.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
  • У Білій Церкві вже понад 20 днів розшукують 15-річного Захара Манікало
  • Масштабна ДТП на трасі Київ-Одеса: Перекриті дві смуги руху в напрямку столиці
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне