В лікарнях Білої Церкви розширять централізовану кисневу мережу

  • В лікарнях Білої Церкви розширять централізовану кисневу мережу
На Київщині кисень підведений до 1854 інфекційних ліжок. 1300 з них підключені до централізованої мережі, ще 554 – до кисневих концентраторів.

Про це сьогодні, 8 грудня повідомив очільник Київщини Василь Володін.

«Зараз в області хворих на коронавірус приймають 26 лікарень. Загально маємо 2665 інфекційних ліжок. Із них – понад 1800 ліжко-місць уже обладнані киснем. Лише за тиждень ми встановили 239 нових кисневих точок доступу. Наголошу, що це динамічний процес, тому продовжуємо працювати», – пояснив Василь Володін.

За його словами, до кінця грудня централізовану кисневу мережу на 165 виводів мають розширити в перепрофільованих лікарнях Білої Церкви, Тетієва та Ірпеня. 

Крім того, до 15 грудня до «ковідних» медзакладів планують поставити ще 260 додаткових концентраторів. 


Читайте також: Графіки та групи ризику: у МОЗ розповіли про підготовку до вакцинації від коронавірусу в Україні.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
  • В Білоцерківській громаді під колесами потяга загинув 53-річний чоловік
    Детальніше...
  • Вчитель права з Білої Церкви розбещував 14-літню сусідку та колекціонував дитяче порно
    Детальніше...
  • Ошукали потерпілих на понад мільйон гривень під виглядом допомоги від благодійних фондів: на Київщині викрили групу шахраїв
    Детальніше...
Новини партнерів
Квартири у Києві на ДІм РІа
Важливе