• Білоцерківчанка Лілія Маланчук виграла "срібло" Кубка світу зі спортивної боротьби
У Белграді (Сербія) закінчився Кубок світу зі спортивної боротьби, який замінив чемпіонат світу в трьох видах боротьби: греко-римської, вільної та жіночої.

Срібною призеркою турніру з жіночої боротьби у ваговій категорії до 50 кг стала білоцерківчанка Лілія Маланчук.
Вихованка Київського обласного ліцея-інтернату фізичної культури і спорту Лілія Маланчук почала свій виступ у ваговій категорії 50 кг з впевненої перемоги 10:0 над перуанкою Глорією Вілкапону.

В півфіналі Лілія зустрілася з Лізою Ерсел (Німеччина) і здобула, дійсно блискучу перемогу – 17:6, чим забезпечила собі вихід до фіналу.

У фіналі на спортсменку чекала досить непроста суперниця, бронзова призерка чемпіонату світу серед дорослих з Росії Катерина Полещук. Цього разу переміг досвід і Ліля стала віце-чемпіонкою.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!