Закрити вікно
 

В Україні 11 партій отримають держфінансування

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про надання 11 політичним партіям державного фінансування їхньої статутної діяльності на підставі результатів позачергових парламентських виборів.
Право на держфінансування отримали партії «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», «Європейська солідарність», «Голос», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Сила і честь», «Опозиційний блок», «Українська стратегія Гройсмана», «Партія Шарія» і Всеукраїнське об'єднання «Свобода».
Всі вони виконали умови для отримання коштів із держбюджету, зокрема зобов'язання про відкриття окремого гривневого рахунку в установі банку України.
Політичні партії отримують право на державне фінансування їхньої статутної діяльності з дня, наступного за днем відкриття першого засідання Верховної Ради, обраної на минулих виборах. При цьому таке фінансування розпочинається з 1 січня в перший рік нового скликання Верховної Ради з одночасним виділенням коштів, на які політичні партії мають право, за час, що минув з дня, наступного за днем відкриття першого засідання Верховної Ради нового скликання.
Партія має право на отримання держфінансування, якщо на останніх чергових або позачергових виборах народних депутатів її виборчий список кандидатів у народні депутати в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі отримав щонайменше 2% голосів виборців від загальної кількості голосів, поданих за всі виборчі списки кандидатів у багатомандатному окрузі.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
  • У Білій Церкві вже понад 20 днів розшукують 15-річного Захара Манікало
  • Масштабна ДТП на трасі Київ-Одеса: Перекриті дві смуги руху в напрямку столиці
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне