Закрити вікно
 

НБУ з вересня скасовує картку зі зразками підписів

Національний банк України з 1 вересня 2019 року оптимізує порядок здійснення касових операцій банків та організацію роботи банків із готівкою в національній та іноземній валютах відповідно до актуальних вимог законодавства. Про це йдеться у постанові правління НБУ від 15 серпня.
«Виключено з касових документів реквізит «код банку», скасовано «картку зі зразками підписів» клієнтів під час обслуговування банком їхніх рахунків», - йдеться у повідомленні НБУ.
Нові вимоги передбачають здавання банками готівкових коштів у національній валюті на договірних умовах для вивезення її уповноваженими банками до Нацбанку поряд із обов'язковим вивезенням непридатних до обігу банкнот і монет.
Крім того, банки мають забезпечувати потреби своїх клієнтів у готівці насамперед за рахунок власних надходжень і перерозподілу готівки у власній банківської мережі.
Нацбанк також запровадив контроль над якістю придатних до обігу гривневих банкнот, відсортованих автоматизованим способом на обладнанні банку для автоматизованого оброблення банкнот.
Регулятор також змінив порядок зберігання розмінних монет у сховищах банків і визначення відповідальних за зберігання, встановив єдині характеристики пакувальних матеріалів для банкнот нового матеріалу.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Небайдужі сусіди допомогли затримати злодія, що проник у будинок
  • У Білій Церкві вже понад 20 днів розшукують 15-річного Захара Манікало
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне