Закрити вікно
 

Уперше за роки незалежності в Україні провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Уперше за часи незалежності в Україні провели вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому, 23 серпня. Про це повідомляє конструкторське бюро «Південне».
«Відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші», - йдеться у повідомленні.
У «Півенному» уточнюють, це завершальні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4»
«Саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку», - уточнюють у бюро.
Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і запланували конструктори КБ «Південне».
«Випробування визнано успішними! По закінченню проведення всього обсягу випробувань ми представимо більш детальний звіт», - наголошують у «Південному».
До складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування.
Основні конструкторські рішення закладені до другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Білоцерківських водіїв попереджають про «автомобілі-двійники»
  • На Білоцерківщині чоловік ледь не вбив викруткою односельчанина
  • На Білоцерківщині за несплату аліментів у чоловіка відібрали водійське посвідчення
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне