Закрити вікно
 

Уперше за роки незалежності в Україні провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Уперше за часи незалежності в Україні провели вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому, 23 серпня. Про це повідомляє конструкторське бюро «Південне».
«Відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектований КБ «Південне» та виготовлений на Південмаші», - йдеться у повідомленні.
У «Півенному» уточнюють, це завершальні та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4»
«Саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку», - уточнюють у бюро.
Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і запланували конструктори КБ «Південне».
«Випробування визнано успішними! По закінченню проведення всього обсягу випробувань ми представимо більш детальний звіт», - наголошують у «Південному».
До складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування.
Основні конструкторські рішення закладені до другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Небайдужі сусіди допомогли затримати злодія, що проник у будинок
  • У Білій Церкві вже понад 20 днів розшукують 15-річного Захара Манікало
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне