Закрити вікно
 

За прогули в школі штрафуватимуть батьків учнів

За систематичні пропуски шкільних занять дітьми без поважної причини, каратимуть батьків. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів № 684. У документі сказано, що за відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів поспіль із невідомих причин або без поважних причин, навчальний заклад невідкладно зобов'язаний надати інформацію у службу в справах дітей, а ті, за необхідності – повідомити поліцію, повідомляє РБК-Україна.
Уточнюється, що поважною причиною для відсутності дитини в школі є хвороба, відпочинок з батьками або інші сімейні обставини. Один із батьків зобов'язаний повідомити шкільну установу про те, що дитина буде відсутня і надати письмову заяву.
Якщо дитина не відвідувала уроки з причини хвороби та зверталася до лікаря – то доказом поважної причини може стати медична довідка. Якщо ж такої немає – то потрібно заяву від батька або матері про те, що у відповідний період дитина перебувала вдома під їх наглядом.
Якщо дитина систематично пропускає заняття без поважної причини, а навчальний заклад не має інформації про те, де вона знаходиться, то за законом батьків можна притягнути до адміністративної відповідальності.
Такі справи розглядають на засіданнях суду. У перший раз суд може призначити попередження або штраф у розмірі від 850 до 1700 грн.
Якщо ситуація повториться, то батькам загрожує серйозний штраф у розмірі від 1700 до 5100 грн, без урахування судового збору.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві затримали злодія, який обікрав п'ять квартир
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне