Закрити вікно
 

Митрополит Епіфаній отримав у США нагороду за захист прав людини

Митрополит Епіфаній отримав у Нью-Йорку нагороду Athenagoras за захист прав людини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
«Для мене велика честь прийняти нагороду, яка носить ім’я Патріарха Афінагора - видатного церковного і суспільного діяча ХХ століття, який був справжнім служителем єдності та канонічного порядку Вселенського Православ’я», - сказав митрополит Епіфаній.
Митрополит додав, сподівається, що настане день, коли всі без винятку помісні церкви дослухаються до канонічного рішення Вселенського патріархату і визнають помісну Православну церкву України рівноправною церквою-сестрою.
Очільник Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що церква не втілюватиме в життя речі, які суперечать біблійному вченню, зокрема одностатеві шлюби.
Митрополит Епіфаній порівняв Конституцію з Біблією і закликав дотримуватися законів. Крім того, Епіфаній нагадав, що у преамбулі до Конституції йдеться про те, що Верховна Рада прийняла її від імені українського народу, усвідомлюючи відповідальність перед Богом.
Премія Athenagoras Human Rights Award заснована у 1986 році Національною радою Ордена апостола святого Андрія та архонтів Вселенського патріархату в США. Її лауреати визначаються комітетом із числа духовенства і мирян. Премію вручають особі або організації, які послідовно своїми діями захищають права людини та релігійні свободи на національному та міжнародному рівнях.Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • На Білоцерківщині затримали 19-річного молодика за побиття поліцейських
  • У Білій Церкві посеред вулиці діти знайшли пістолет
  • З'явилося відео моменту збиття пішоходу в районі ДНС (Відео 18+)
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне