Закрити вікно
 

Селище на Донбасі хоче називатися Нью-Йорком

У Донецькій області в селищі Новгородське частина жителів знову виступили за те, щоб перейменувати населений пункт на Нью-Йорк, пишуть Українські новини.
Селище знаходиться біля смт. Неліповка і підпорядковане Торецькій військово-цивільній адміністрації.
Очільник області Павло Кириленко повідомив, що не проти повернення історичної назви.
«Якщо мешканці мають таке бажання обґрунтоване і проговорено спільно між собою, то воно (клопотання - ред.) буде розглянуто і прийнято позитивно», - заявив Кириленко.
Зазначимо, згідно з законодавством України, після погодження про перейменування від керівництва області, це питання повинні розглядати у Верховній Раді.
Повідомляється, що у Верховну Раду минулого скликання двічі подавали проект постанови про перейменування Новгородського в Нью-Йорк. Однак, обидва проекти відкликали у зв'язку з переобранням Верховної Ради України.
Назва Нью-Йорк для міста не нова, а історична. За даними видання Етнографічний Донбас населений пункт заснували меноніти у 19 столітті.  Селище міського типу пробуло з такою назвою до 1951 року. Президія Верховної Ради Української РСР видала указ про перейменування селища міського типу Нью-Йорк на Новгородське.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Горе-матір, яка викинула з вікна свою новонароджену дитину у Білій Церкві засудили до 3 років ув’язнення
  • У Білій Церкві у багатоповерхівці загорілась електрощитова
  • У Білій Церкві СБУ затримала угруповання торгівців зброєю
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне