Закрити вікно
 

У РНБО заявили, що Росія на Україні відпрацьовує кібератаки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, що в Україні Росія відпрацьовує кібератаки. Про це він сказав під час зустрічі з делегацією Представництва НАТО в Україні на чолі з Головою Представництва Александером Вінніковим.
«В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які у майбутньому можуть бути спрямовані проти країн-членів НАТО, Європейського Союзу», - наголосив Данілов.
За його словами, кіберзагрози з боку Російської Федерації є вкрай небезпечними як для України, так і для країн-членів Альянсу та Європи у цілому. 
Сторони детально обговорили практичні аспекти двосторонньої співпраці, зокрема, матеріальну, технічну та консультативно-дорадчу допомогу, що надається Україні в рамках трастових фондів НАТО. 
Александер Вінніков наголосив, що Альянс підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, і продовжуватиме «спільну роботу на благо її євроатлантичної інтеграції».
За його словами, НАТО і надалі надаватиме допомогу нашій державі як у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО Україні, так і у питаннях підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Білоцерківських водіїв попереджають про «автомобілі-двійники»
  • На Білоцерківщині чоловік ледь не вбив викруткою односельчанина
  • На Білоцерківщині за несплату аліментів у чоловіка відібрали водійське посвідчення
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне