Закрити вікно
 

В Україні змінили правила фотографування на паспорт

Міністерство внутрішніх справ дозволило громадянам України фотографуватися на паспорт у головному уборі. 
МВС і Державна міграційна служба розробили уніфіковані вимоги до фотографій на документи, вирішивши таким чином проблеми, з якими стикаються представники різних релігій.
Нові норми відповідають стандартам ІКАО (International Civil Aviation Organization - Міжнародна організація цивільної авіації.
Відтепер фотографування у головному уборі допускається, але лише в тому випадку, коли особа носить його у повсякденному житті з огляду на релігійні переконання.
Крім того, фотографування у головних уборах, штучних предметах та матеріалах допускається згідно з медичними показаннями, підтвердженими медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я. Проте, такі головні убори не повинні змінювати форми окремих частин обличчя (чоло, вилиці, щоки, підборіддя, очі), закривати обличчя та підборіддя, проходити по контуру лінії росту волосся, закривати вуха та шию.
Як і раніше, обличчя під час фотографування повинне відображатися крупним планом в анфас, особа має дивитися прямо відкритими очима, з нейтральним виразом, закритим ротом, без повороту або нахилу голови та шиї. 
Фотографування в окулярах також не допускається, за винятком тих випадків, коли особа носить їх постійно у повсякденному житті. При цьому скло окулярів повинно бути прозорим, без плям, тріщин, подряпин та пошкоджень. Разом з тим, не допускається фотографування у сонцезахисних окулярах та окулярах, які мають темні, фотохромні лінзи, а також в контактних лінзах з оптичними ефектами, які змінюють колір райдужної оболонки ока та/або форми зіниць.


Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві сталася чергова ДТП за участі моторолера: Двоє підлітків травмовані
  • У Білій Церкві на масиві Леваневського збили мопедиста
  • У Білій Церкві п'яний водій за кермом пив пиво на очах у патрульних (ВІДЕО)
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне