Закрити вікно
 

МАГАТЕ проводить інспекцію на третій черзі Чорнобильської АЕС

Міжнародне агентство з атомної енергії проводить інспекцію на третій черзі Чорнобильської АЕС. Про це повідомили у Державній інспекції ядерного регулювання України.
«На 3-й черзі (блоки № 5 та № 6, будівництво яких зупинено у 1986 році) Чорнобильської атомної електростанції проводиться інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії у рамках Угоди між Україною та МАГАТЕ про застосування гарантій», - йдеться в повідомленні.
Перевірка здійснюється інспекторами Агентства F. Hasi, D. Mancipe Jimenez, за участі представників Держатомрегулювання: начальника Інспекції з ядерної та радіаційної безпеки в зоні відчуження - заступника Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України, Юрія Чепурного, та головного спеціаліста - державного інспектора Інспекції з ядерної безпеки в зоні відчуження, Андрія Бачуріна.
Інспекція проводиться з метою перевірки інформації про конструкцію об’єктів 3-ї черги Чорнобильської АЕС.
Проекти з побудови нового безпечного конфайменту та сховища відпрацьованого ядерного палива на майданчику ЧАЕС фінансує ЄБРР.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • У Білій Церкві затримали злодія, який обікрав п'ять квартир
  • “Працювали” по всій України: на Київщині затримали банду викрадачів авто
  • Білоцерківські патрульні виявили автівки з підробленими документами
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне