Закрити вікно
 

В Україні хочуть закрити держв’язниці і створити приватні

Міністерство юстиції має намір закривати в'язниці через недофінансування, а також дозволити роботу приватних слідчих ізоляторів. Про це повідомиои в уряді. 
«На жаль, у сьогоднішньому бюджеті ми не змогли отримати збільшення фінансування пенітенціарної системи, тому єдиним виходом для того, щоб досягти цих цілей, буде закриття в'язниць», - заявив міністр юстиції Денис Малюська.
Міністр також зазначив, що в пенітенціарній системі накопичилось багато проблем, тих, хто перебуває у в'язниці, зовсім не готують до повернення в суспільство.
Тим часом Міністерство юстиції розглядає мождивість створення приватних слідчих ізоляторів.
Міністр юстиції Денис Малюська зазначив, що міністерство має намір створити належні умови тримання засуджених шляхом створення тимчасових в'язниць і початку практики приватних СІЗО.
«Ми плануємо спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО. По суті, це буде щось на зразок готелів, які добре охороняються, де особи, у яких є кошти, зможуть перебувати і чекати вироку суду. За рахунок цих коштів частково ми зможемо покривати витрати та перебування осіб, які перебуватимуть у звичайних СІЗО», - сказав він.
Поки це буде пілотний проект, аби побачити, як працюватиме бізнес-модель.
Якщо експеримент буде успішним, практику запровадять у всій Україні.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Надзвичайні новини
  • Білоцерківських водіїв попереджають про «автомобілі-двійники»
  • На Білоцерківщині чоловік ледь не вбив викруткою односельчанина
  • На Білоцерківщині за несплату аліментів у чоловіка відібрали водійське посвідчення
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне