Закрити вікно
 

Понад 3 тис добровольців отримають стату УБД

Статус учасника бойових дій антитерористичної операції отримають 3 тисячі учасників добровольчих формувань «Добровольчий український корпус», «Українська добровольча армія» і батальйону «ОУН».Про це повідомила міністр у справах ветеранів Оксана Коляда.
«Ухвалення законопроекту 2045-1 надасть можливість понад 3 тисячам ветеранів-добровольців отримати в майбутньому всі соціальні гарантії, які є в Україні для ветеранів"» - зазначила міністр.
Норми закону будуть поширюватися на добровольчі формування, які не ввійшли в офіційні структури.
Таких зараз три: «Добровольчий український корпус», «Українська добровольча армія» і батальйон «ОУН».
Для отримання статусу учасника бойових дій добровольцю необхідно подати три свідоцтва від бійців, які вже мають такий статус або інвалідів війни - тих, хто був у складі офіційних формувань і можуть підтвердити і нотаріально завірити безпосередню участь даного добровольця в бойових діях у районі проведення АТО.
За законопроект Верховна Рада проголосувала сьогодні, 4 грудня.
Згідно з документом, держава гарантує право на статус ветерана війни для тих, хто в складі добробатів, що не увійшли до ВСУ, МВС, Нацгвардії та інших органів, брав участь в АТО протягом не менше 30 днів.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!
Новини партнерів
Залишити коментар
Статус учасника бойових дій антитерористичної операції отримають 3 тисячі учасників добровольчих формувань «Добровольчий український корпус»  
Надзвичайні новини
  • Згорів дотла: У Білій Церкві вночі горів автобус "Богдан"
  • Горе-матір, яка викинула з вікна свою новонароджену дитину у Білій Церкві засудили до 3 років ув’язнення
  • За чергову крадіжку, раніше судимий білоцерківець проведе 8 років за ґратами
Новини партнерів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Популярне