• Білоцерківські борці здобули чотири медалі на чемпіонаті України з греко-римської боротьби
З 30 по 1 квітня у Сумах проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років (U-23). Участь у змаганнях взяли  близько 130 учасників з 13 областей України.

У складі Київської області участь у змаганнях взяли випускники Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту».

Підтвердивши свій високий клас та майстерність білоцерківські спортсмени здобули чотири медалі:

- золото завоювали Кияшок Дмитро (категорія 87кг) та Шкляренко Валентин (категорія 97кг);
- срібну нагороду виборов Алексеєв Микита (82 кг);
- бронзову нагороду отримав Грушин Сергій (67 кг).

За крок до п’єдесталу зупинився Гербич Рустам (60 кг) та Аветисян Максим (87 кг) у підсумку посівши 5 місце.

У командному заліку Київська область посіла І місце.

Підписуйтеся на телеканал Крокус у Facebook, Telegram та Instagram - оперативно та лаконічно про найважливіше. Приєднуйтесь до нашого каналу на YouTube!